0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderKorrespondentë BotëMakedonija.SlajderPolitikë

Lëshohen në qarkullim dy akse të Korridorit 10 nga Serbia drejt Maqedonisë

Akset e autostradës të Korridorit 10 drejt kufirit të Maqedonisë, Neradovac i Poshtëm - "Srpska kuqa" dhe Srpska kuqa-Levosejo", janë lëshuar në komunikacion, kumtoi Ndërmarrja publike "Rrrugët e Serbisë".

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close