КошаркаРезултати

Леброн му даде 51 поен на својот поранешен клуб

Првата ѕвезда на Лос Анџелес Лејкерс, Леброн Џејмс ноќеска постигна 51 поен и забележа осум скока предводејќи го својот тим до победата над својот поранешен клуб Мајами Хит.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close