0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталГраѓански сектор

Квартален извештај за спроведувањето на Стратегијата за реформи во правосудството

Првиот квартален мониторинг бриф од следењето на спроведувањето на Стратегијата за реформи во правосудството (2017-2022) ќе биде презентиран денеска на прес-конференција во Скопје.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close