Политички партии

Костадинов: Продолжуваат зацртаните мерки за економски раст, повисоки плати и подобар живот

Скопје, 25 ноември 2018 

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close