Политички партии

Костадинов: Пионот Мицкоски и врвот на ВМРО-ДПМНЕ треба да разберат дека нема да можат да го одбранат криминалот на Никола Груевски

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close