РезултатиФудбал

Комплетирана четвртата рунда во Лига Европа

Со одигрувањето на преостанатите девет натпревари синоќа се заокружи четвртиот круг од второто по квалитет клупско фудбалско натпреварување во Европа.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close