0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитика

Камчев: Сите мои компании се отворени за соработка со СЈО

Извршниот директор на „Орка Холдинг“ Јордан Камчев денеска преку пишано соопштение изјави дека се отворени за соработка со Специјалното Јавно обвинителство, како и со сите друи државни институции во земјава, а пред се во интерес на одржвуање квалитетна бизнис клима и економски просперитет во земјата.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close