0_Web_AktualeKronikëKronikë.PortalMakedonija.SlajderPolitikë

Janë arrestuar nëntë persona për shkëmbim zjarri në Kumanovë

Prokurori publik kompetent nga Prokuroria Themelore Publike dhe ekipe të ekspertizës nga Ministria e Punëve të Brendshme kanë kryer ekspertizë në vendin e ngjarjes në Kumanovë ku dje pasdite ndodhi një shkëmbim zjarri mes dy familjeve, me ç'rast jetën e humbi një person.

Lajmi i plotë është i aksesueshëm vetëm për shfrytëzuesit e ueb-shërbimit të MIA-s.

Logohuni ose na kontaktoni në shërbimin tonë të marketingut për informacione më të hollësishme

Tel. 075 284 506
075 284 502
075 280 297

E-mail: marketing@mia.mk.

Таг
Back to top button
Close