Sport.SlajderСпортФудбал

Ибрахимовиќ нема намера да ги напушти ЛА галакси

Шведскиот фудбалер Златан Ибрахимовиќ реагира на пишувањата на медиумите, кои во последниот период шпекулираа со негово враќање во Европа.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close