BallkanBallkan.Portal

Hoxhaj fton qytetarët t’i bojkotojnë prodhimet serbe

Zëvendëskryeministri i Qeverisë të Kosovës Enver Hoxhaj ka ftuar qytetarët e Kosovës që sa më shumë t’i bojkotojnë produktet serbe dhe të blejnë mallra të cilat prodhohen në Kosovë.

Back to top button
Close
Close