BallkanBallkan.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Haradinaj me ambasadorët e QUINT-it: Taksat nuk do të hiqen, produktet janë të garantuar për të gjithë

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, pas takimit të sotëm me ambasadorët e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Britanisë së Madhe, Gjermanisë, Francës dhe Italisë deklaroi se  vendimi për taksën e produkteve serbe nuk do të hiqet dhe se produktet ushqimore janë të garantuara, raporton korrespondenti i MIA-s nga Prishtina.

Lajmi i plotë është i aksesueshëm vetëm për shfrytëzuesit e ueb-shërbimit të MIA-s.

Logohuni ose na kontaktoni në shërbimin tonë të marketingut për informacione më të hollësishme

Tel. 075 284 506
075 284 502
075 280 297

E-mail: marketing@mia.mk.

Таг
Back to top button
Close