0_Македонија.ПорталЕкономија

Групацијата „ОРКА холдинг“ тврди дека работи нормално

Групацијата „ОРКА холдинг“ преку соопштение информира дека со сите нејзини подружници што вработуваат над 3.000 лица работи редовно и нормално ги извршува своите деловни, финансиски и тековни активности.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close