0_Македонија.ПорталЕкономија

Групацијата „ОРКА холдинг“ тврди дека работи нормално

Групацијата „ОРКА холдинг“ преку соопштение информира дека со сите нејзини подружници што вработуваат над 3.000 лица работи редовно и нормално ги извршува своите деловни, финансиски и тековни активности.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close