0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderPolitikë

Gjykimi për lëndën “Trajektorja” vazhdon pa Gruevskin

Në Gjykatën penale sot duhet të vazhdojë gjykimi për lëndën "Trajektorja" në të cilën të akuzuar janë disa ish-funksionarë se i kanë tejkaluar autorizimet gjatë zgjedhjes së kompanisë për ndërtimin e aksit e autostradës deri në Shtip dhe Ohër.

Back to top button
Close