Дописници МКДОпштински вести

Форумска сесија за презентација на концепт-проекти во Валандово

Општина Валандово во соработка со УНДП, денеска ја спроведе втората форумска сесија во рамки на проектот за зајакнување на општинските совети, што е финансиран од Швајцарската агенција за развој и соработка.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close