СпортФудбал

Емери: Сега е вистинското време да се сретнеме со Тотенхем

Тренерот на Арсенал, Унаи Емери не е загрижен дека во четвртфиналето на Лига Купот неговиот тим ќе се сретне со Тотенхем. Тој истакна дека е свесен за ривалство меѓу лондонските клубови.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close