ХроникаХроника.Портал

Двајца потешко и тројца полесно повредени во пет сообраќајки во Скопје

Две лица се потешко, а три полесно повредени во вкупно пет сообраќајни незгоди што се случиле изминатите 24 часа на подрачјето на Град Скопје. Во шест сообраќајќи е причинета материјална штета.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close