Biznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Доделување на наградите за општествена одговорност за компаниите

Во Клубот на пратеници во Скопје денеска ќе се одржи традиционалното доделување на наградите за општествена одговорност на претпријатијата.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close