0_Web_АктуелноBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Доделени награди за најдобри општествено одговорни практики на фирмите

Деловната заедница  е се повеќе посветена на општествената одговорност, а се поголем е бројот на мали и средни претпријатија кои ја практикуваат,  истакна министерот за економија Крешник Бектеши на доделувањето на традиционалната национална награда за најдорби општетсвено одговорни практики на македонските претпријатија. 

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close