0_Македонија.ПорталПолитика

Доделени дипломи на студенти од Македонија и од регионот на „Шефилд Сити колеџ“ во Солун

Студенти од регионот и од Македонија добија дипломи на специјалната церемонија организирана од Меѓународниот факултет на Универзитетот Шефилд, Сити колеџ, што се одржа вчера во Концертната сала во Солун.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close