0_Македонија.ПорталПолитика

Доделени дипломи на студенти од Македонија и од регионот на „Шефилд Сити колеџ“ во Солун

Студенти од регионот и од Македонија добија дипломи на специјалната церемонија организирана од Меѓународниот факултет на Универзитетот Шефилд, Сити колеџ, што се одржа вчера во Концертната сала во Солун.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close