Граѓански сектор

Делови од општините Чаир, Ѓорче Петров, Гази Баба и Центар утре без струја

Центарот за управување со кризи соопшти дека корисниците од неколку улици во Скопје утре ќе бидат без електрична енергија.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: +389 2 2461600 лок. 235

Е-пошта: marketing@mia.mk

Close