Граѓански сектор

Делови од општините Чаир, Ѓорче Петров, Гази Баба и Центар утре без струја

Центарот за управување со кризи соопшти дека корисниците од неколку улици во Скопје утре ќе бидат без електрична енергија.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close