0_Македонија.ПорталОпштински вестиСкопје

Дел од Тафталиџе и Козле утре без вода

Корисниците од зградите со број 92, 94 и 96 на булеварот „Митрополит Теодосиј Гологанов“ во населбата Тафталиџе, како и околните куќи, фабриката Реплек и дел од населбата Козле утре од 9:00 часот ќе останат без вода за пиење.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Back to top button
Close