0_Македонија.ПорталBiznis.SlajderБизнисБизнис.Портал

Американскиот џетсет пиеше македонско вино во Њујорк

Македонски вина се служеа на хуманитарниот настан што се одржа минатата недела во Њујорк во организација на познатата модна дизајнерка Дона Каран и Фондацијата „Урбан зен“.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.

Внесете лозинка или контактирајте со нашата маркетинг-служба за подетални информации:

Тел.: 075 284 506
075 284 502
075 280 297

Е-пошта: marketing@mia.mk

Таг
Back to top button
Close