0_Македонија.ПорталПолитика

„27 април“: Се прегледуваат снимките од ТВ куќите

Со прегледување видео снимки од телевизиските куќи денеска во Кривичниот суд во Скопје продолжува судењето за случувањата на 27 април минатата година во Собранието на Република Македонија.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close