BotëBotë.Portal

Tramp paralajmëroi ndërprerje të ndihmës për Guatemalën, Hondurasin dhe Salvadorin, për shkak të emigrantëve

Presidenti amerikan Donald Tramp sot njoftoi se Uashingtoni dukshëm e zvogëlon ndihmën për tre vende të Amerikës Qendrore për shkak të karvanit të emigrantëve i cili lëvizë drejt kufirit jugor të SHBA-së.

Lajmi i plotë është i aksesueshëm vetëm për shfrytëzuesit e ueb-shërbimit të MIA-s.

Logohuni ose na kontaktoni në shërbimin tonë të marketingut për informacione më të hollësishme

Tel. 075 284 506
075 284 502
075 280 297

E-mail: marketing@mia.mk.

Таг
Back to top button
Close