Fotoservis

Betimi i kadetëve

Ministrja e Mbrojtjes Radmilla Shekerinska mbajti fjalim në ceremoninë me rastin e promovimit dhe betimit të kadetëve nga Akademia Ushtarake

Back to top button
Close