0_Македонија.ПорталВидеоЛинк во живоПолитика

Пресуда за „Монструм“ (ВО ЖИВО)

Во Основниот кривичен суд во Скопје изрекување на пресудата за случајот „Монструм“, за петкратното убиство кај Смилковското Езеро на 12 април 2012 година. (во живо) 

Скопје, 23 февруари 2021 (МИА) – Во Основниот кривичен суд во Скопје изрекување на пресудата за случајот „Монструм“, за петкратното убиство кај Смилковското Езеро на 12 април 2012 година.

Back to top button
Close
Close