Видео изјаваОпштество

Прес-конференција на министерката Јагода Шахпаска (во живо)

Прес-конференција на министерката за труд и социјална политика Јагода Шахпаска, на која ќе биде презентиран граѓанскиот буџет за 2021 година.

Скопје, 24 ноември 2020 (МИА) – Прес-конференција на министерката за труд и социјална политика Јагода Шахпаска, на која ќе биде презентиран граѓанскиот буџет за 2021 година.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close