0_Македонија.ПорталОпштество

Илија Трпков реизбран за претседател на подружницата на судии од Основниот суд Скопје при Здружението на судии (ПВТ)

Подружницата на судии од Основен суд Скопје при Здружението на судии на денешната седница повторно го избра за претседател на подружницата, судијата Илија Трпков.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close