0_Магазин.ПорталСцена

Џорџ Клуни: И кога лежиш скоро смртно повреден, за некои луѓе си само забава

Имало и една бизарна ситуација, при што, додека лежел повреден, околу него се собрале луѓе кои почнале да фотографираат и снимаат.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close