ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Џонсон: Трговска војна меѓу Британија и ЕУ е малку веројатна

Малку е веројатна трговска војна со Европската унија, изјави денеска британскиот премиер Борис Џонсон.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close