ЕвропаСвет.Слајдер

Џонсон скептичен за успехот на климатскиот самит во Глазгов

- Можно е да не ги постигнеме договорите што се потребни, рече тој. -Тоа е многу, многу тешко остварливо, но сепак мислам дека е можно, истакна Џонсон.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close