ЕвропаЕвропа.ПорталРуско-украинска кризаСвет.Слајдер

Џонсон: Путин да беше жена, немаше да ја нападне Украина

Според него, лудата, мачо инвазија на Украина, е совршен пример за токсичната машкост, па премиерот повика на повеќе жени на моќни позиции

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close