0_Web_Актуелно0_МИА Истражува.ПорталИзбраноМИА Истражува

Џонсон мора да покаже дека е корисен за партијата или набргу ќе ја изгуби битката за политичко преживување

Конзервативната партија има начин да се ослободи од оние од кои повеќе нема корист - и доколку Џонсон не преземе контрола, тој ќе биде еден од нив

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close