ЕвропаСвет.Слајдер

Џонсон ги измеша белешките и остана без зборови

Британскиот премиер Борис Џонсон денеска остана без зборови кога на момент ги измеша своите белешки за време на својот говор

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close