0_Магазин.ПорталМагазинСцена

Џони Деп излегува со негова адвокатка од судењата

Таа го застапуваше Деп во судењето за клевета во Велика Британија, против таблоидот „Сан“. Глумецот го загуби тој случај.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close