0_Магазин.ПорталВидеоМагазинПатувања

Џејсон Момоа делеше вода како стјуард

Му ја дале количката со вода, а актерот си стави цвет на уво и прошета пред изненадените патници. Потоа тој на Инстаграм објави и видео од сѐ тоа и стана интернет-хит.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close