0_Магазин.ПорталВидеоДомМагазин

Џереми Ајронс сака да се пензионира, да живее во својот дворец и да одгледува стока

Го купил замокот „Килко“ во 1998 година со неговата поранешна сопруга Синеад Кјузак и оттогаш целосно го реновирал. Раскажа и една анегдота околу тоа.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close