0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Џентилони: Блокирана е одлуката за шестиот пакет санкции кон Русија

Многу брзо и едногласно усвоивме пет пакети санкции, но одлуката за шестиот пакет се уште е блокирана од познати причини, изјави еврокомесарот за економија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close