0_Магазин.ПорталВидеоДизајнМагазин

Џенифер Лопез наполни 53 години и го претстави новиот балсам за тело

Џенифер Лопез вчера наполни 53 години, а во чест на својот роденден и заради претставување на новиот деловен потфат, дизајнерката-глумица реши да позира гола...

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close