0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитика

Џафери со честитка по повод празникот Свети Сава

Претседателот на Собранието, Талат Џафери по повод празникот Свети Сава упати честитка до припадниците на српската заедница во Република Северна Македонија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close