0_Спорт.ПорталОстанатоСпорт

„Јулски коњички турнир“ и премиерно коло од националниот куп во прескокнување пречки

Натпреварувањата ќе се одржат в сабота на теренот на коњичкиот клуб „Илинден“ во Хиподром, во населбата Маџари, со почеток во 8:30 часот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close