0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерФудбал

Јувентус плати 75 милиони евра за Влаховиќ

Српскиот фудбалер, за чиј услуги најзагреан беше премиерлигашот Арсенал, треба да заработува седум милиони евра по сезона, плус два милиони евра во бонуси.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close