Политички партии

Јован Деспотовски поднесе кандидатура за претседател на СДСМ

До Централната изборна комисија, Деспотовски ја достави и неговата програма „Концепт 28“ во која, според него, фокус се луѓето.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close