0_Магазин.ПорталМагазинПатувања

„Јелоустоун“ делумно отворен по големите поплави

Стотици луѓе во автомобили и кампери уште пред зори чекаа на влезот во паркот, каде патиштата и мостовите беа оштетени при обилните дождови и наглото топење на снегот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close