0_Web_Насловна-слајдерСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Јапонија целосно ја укина вонредната состојба поради вирусот

Јапонија, по шест месеци, ја укина вонредната состојба воведена поради коронавирусот, а властите постепено почнуваат да ги олеснуваат мерките.

Back to top button
Close
Close