0_Македонија.ПорталГраѓански сектор

Јавна дебата „Како да се намали загадувањето на воздухот?“

Граѓанскиот инспекциски совет (ГИС), преку платформата Зум, денеска ќе одржи јавна дебата на тема „Како да се намали загадувањето на воздухот?“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close