0_Македонија.ПорталОпштествоСкопје

Јавен повик за користење локации за урбана опрема во Градски парк во Скопје

Град Скопје објави јавен повик во дневните весници Нова Македонија и Коха, како и на официјалниот портал на Град Скопје, за користење на локации за поставување на урбана опрема и други подвижни направи во Градски парк во Скопје.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close