Општински вестиСкопје

Ѓорѓиевски: Ќе работиме на подобрување на условите во сите градинки низ општина Кисела Вода

Градоначалникот на Општина Кисела Вода, Орце Ѓорѓиевски, вечерва изврши увид во градинката „Весели Цветови“, објект „Сончоглед“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close