0_Спорт.ПорталСпортТенис

Ѓорческа поразена во финалето во Оломуц

Најдобрата македонска тенисерка Лина Ѓорческа не успеа да ја освои титулата на ИТФ турнирот во чешкиот град Оломуц.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close