0_Web_АктуелноСпортСпорт.СлајдерТенис

Ѓорческа во полуфиналето на фјучерсот во Чешка

Нашата тенисерка се пласираше во полуфиналето совладувајќи ја американската тенисерка Ема Наваро со 2-0 во сетови.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close